Main activities in 2011

  • Hoofdtrainer Laser 4.7
  • Trainer-coach Famed Coach4Sailing Team
  • Hoofdtrainer-coach Coach4SailingYouthTeam Optimist
  • Organiseren van Meerdaagse Optimist Clinic's in Bandol, Frankrijk, in Workum, in Medemblik, in Brouwersdam
  • Organiseren van doordeweekse trainingen op de Braassemermeer
  • Verzorgen van Optimist-trainingen bij W.S.V. Het Witte Huis, de Heintjes van KNZ&RV Muiden, KwvL in Loosdrecht,
  • Stichting Wedstrijdzeilen Noord (samenwerking met HSP-Noord)
  • Organiseren van Zeilkampen in de zomer voor de Optimist
  • Geven van Laser-trainingen bij WV de Koenen
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Optimistklasse en Solo-klasse.


Match guidance and coaching in 2011

  • Europa Cup Laser 4.7 Tobole, Italië
  • 26th Magic Marine International Easter Optimist Regatta 2011
  • Opti-Spring Sectiewedstrijd, Port Zélande
  • Internal Total Cup 2011, Le Havre, Frankrijk
  • United 4 Medemblik, Workum, Roompot.
  • Goldener Opti, Kiel
  • Dutch Youth Regatta, ONK Optimist 2011
  • E.K. Laser 4.7 2011, Workum.
  • Open Duitse Kampioenschappen Optimist 2011, Kiel.
  • Sneekweek
  • OCN Selectiewedstrijden Braassemermeer

 

Main Activities in 2010

  • Hoofdtrainer Laser 4.7
  • Organiseren van doordeweekse trainingen op de Braassemermeer en in Loosdrecht
  • Trainer van de O.C.N. voor de Jeugdploeg en voor Regiotrainingen.
  • Geven van Optimist zeiltrainingen voor Hoofdsteunpunt Noord.
  • Organiseren van Zeilkampen in de zomer voor de Optimist
  • Organiseren van Trainingskampen.
  • Optimisttrainer bij WSV Het Witte Huis in Loosdrecht
  • Lasertrainer bij WV de Koenen
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Splash en Optimistklasse.

 

Match guidance and coaching in 2010

  • KABB Trophy Optimist 2010, Palamòs, Spanje.
  • International Optimist Clinic 2010, Palamòs.
  • 25th Silver Edition Magic Marine International Easter Optimist Regatta 2010
  • United 4 Medemblik, Workum en op de Roompot.
  • OCN Selectiewedstrijden in Workum
  • OCN Internationale Optimisten Clinic in Workum
  • Dutch Youth Regatta, ONK Optimist 2010
  • E.K. Splash 2010, Lelystad, begeleiding Topgroep SKON
  • Delta Lloyd Combifinale 2010 in Hoorn
  • OCN Selectiewedstrijden Braassemermeer
  • Boterletterwedstrijden, Kralingen

 

Main Activities in 2009

  • Hoofdtrainer Laser 4.7
  • Kernploegtrainer, Jeugdploegtrainer en trainer van Optimisten voor de O.C.N.
  • Organiseren van Zeilkampen in de zomer voor de Optimist
  • Trainer van Regiotrainingen van de O.C.N. in de Optimist.
  • Organiseren van doordeweekse trainingen op de Braassemermeer en in Loosdrecht.
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Splash en Star-klasse en Optimistklasse.
  • Lasertrainer bij WSV de Koenen.
  • Mede organiseren en geven van de Watersportverbond Theoriedag voor Optimisten Trainers en de Watersportverbond Trainers-A Praktijk Trainingsweekend.


Match guidance and coaching in 2009

  • KABB Trophy Optimist 2009, Palamòs, Spanje.
  • International Optimist Clinic 2009, Palamòs.
  • Optimisten Voorjaarstraining van Hoofdsteunpunt West in Bandol, Z-Frankrijk
  • United 4 Optimist, Medemblik, Workum
  • 24ste Magic Marine Easter Regatta 2009 (1e,2e)
  • Opti Spring Stellendam
  • International Laser Event Hoorn / ILE 2009, Europa Cup.
  • OCN Optimisten Clinic in Workum
  • Dutch Youth Regatta 2009, ONK Optimist 2009, Workum
  • Combi-wedstrijden Laser 4.7 (1e)
  • EK Optimisten 2009, Piran, Slovenië (5e/6e, 16e/19e,23e/26e, m; 20/22, 26/29)
  • Open Deense Kampioenschappen Optimist 2009, Arhus, Denemarken (8e)
  • Delta Lloyd OCN selectieweekend Brassemermeer
  • Boterletterwedstrijden, Optimist, Rotterdam

 

Main Activities in 2008

  • Kernploegtrainer Optimisten, Hoofdtrainer O.C.N.
  • Als Bondscoach Zeilen in loondienst bij de Gehandicaptensport Nederland, voorheen NebasNsg. (Per 1 juni heeft Han de dienstbetrekking opgezegd)
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Laser, Splash en
  • Star-klasse en Optimistklasse.
  • Lasertrainer bij WSV de Koenen.

 

Match guidance and coaching in 2008

  • Alex Caviglia Memorial Races 2008, Miami
  • 2008 US 2.4mR Midwinter Regatta, Miami
  • OCR 2008 / Olympic Classes Rolex, Miami
  • KABB Trophy Optimist 2008, Palamòs, Spanje.
  • 23th Magic Marin International Easter Regatta
  • Optispring 2008, Stellendam
  • Hyères 2008 - 40e Semaine Olympique Francaise de Voile / 2.4mR (2e)
  • ABNAmro Selectiewedstrijden Optimist in Workum
  • United4, Medemblik, Workum, Roompot
  • Goldener Opti 2008, Kiel, Duitsland
  • DYR 2008, ONK Optimist 2008 (1e)
  • EK Optimist 2008, Riva del Garda, Italië
  • WK Optimist 2008, Cesme, Turkije
  • Open UK Kampioenschappen Optimist 2008, Pwllheli, Wales, GBR.
  • Open Belgische Kampioenschappen Optimist 2008, Nieuwpoort.
  • ABNAmro Selectiewedstrijden op de Braassemermeer.

 

Main Activities in 2007

  • Kernploegtrainer Optimisten, Hoofdtrainer O.C.N.
  • Als Bondscoach Zeilen in loondienst bij de NebasNsg
  • Trainer bij HSP West / wsv de Braassemermeer
  • Trainer bij watersportverenigingen: WSV de Koenen en de Haarlemsche Jachtclub.
  • Trainer bij Finn Cub Holland Voorjaarstraining 2007
  • Trainen van individuele zeilers/zeilteams in de Finn, Laser Standard,
  • Star-klasse en Solo-klasse.

 

Match guidance and coaching in 2007

  • KABB Trophy Optimist, Palamòs, Spanje.
  • Selectiewedstrijden Optimist
  • Easter Regatta Optimist 2007
  • United 4 Optimist
  • Hyères 2007 - 39e Semaine Olympique Francaise de Voile / 2.4mR. (1e)
  • ONK Optimist 2007, Workum (1e Nederlander)
  • Goldener Optimist 2007, Kiel (1e, 2e, 3e)
  • Flanders 2008, Nieuwpoort, België (1e)
  • Kieler Woche 2007 / 2.4mR (1e)
  • EK Optimist 2007, Athene.
  • WK Optimist 2007, Cagliari, Sardinië, Italië.
  • Open WK 2.4mR, Kolding, Denemarken.
  • WK Disabled 2007, Rochester, U.S.A. (3e)

 

Main Activities in 2006

  • Kernploegtrainer Optimist
  • Trainer-coach voor Topzeilen van het Watersportverbond
  • o.a. trainen/coachen Laserzeilers.
  • Coach van Thierry Schmitter, NOC*Nsf A-sporter.
  • Finnklassentrainer.
  • Trainer bij watersportverenigingen: WSV de Koenen en de Haarlemsche Jachtclub.
  • Trainer bij het Grootwaterzeilzomerkamp 2006 van H.S.P. West in Muiderzand.
  • Trainer tijdens de Jeugdtoptrainingsweek 2006 in Balk.

 

Match guidance and coaching in 2006

  • Selectiewedstrijden Optimist
  • Easter Regatta Optimist 2006
  • United 4 Optimist
  • Hyères 2006 - 38e Semaine Olympique Francaise de Voile / 2.4mR. (1e)
  • ONK Optimist 2006, Workum (1e nederlander)
  • Open Zweedse Kampioenschappen 2.4mR (2e)
  • Kieler Woche 2006 / 2.4mR (2e)
  • Warnemünder Woche / Laser Standaard (1e)
  • Jeugd EK Laser Standard 2006, Gdynia, Polen (2e)
  • Open WK 2.4mR, Helsinki, Finland (2e)Gerard Post is de Open Nederlands kampioen 2005 in de Solo-klasse
  • E.K. Star 2006, Neustadt, Duitsland.
  • Sail for Gold Regatta 2006, Weymouth, U.K.(2e)

 

Main Activities in 2005

  • Kernploegtrainer Optimist.
  • Finnklassentrainer.
  • Trainer-coach voor KNWV Topzeilen:
  • o.a. trainen/coachen Laserzeilers tijdens de Holland Regatta, de O.N.K. en de E.K. Laser 2005 in Spanje.
  • Coach van Thierry Schmitter.
  • Trainer bij watersportverenigingen:WSV de Koenen en WSV Het Witte Huis.
  • Trainer tijdens de Jeugdtoptrainingsweek in Balk.

 

Match guidance and coaching in 2005

  • ONK Optimist 2005 Workum
  • Selectiewedstrijden Optimist
  • United 4 Optimist
  • Holland Regatta 2005 / Laser
  • Kieler Woche 2005 / 2.4mR
  • EK Optimist 2005, Gdynia, Polen
  • ONK Laser Standard 2005, Medemblik
  • EK Laser 2005, Cartegena, Spanje
  • Open Zweedse Kampioenschappen 2.4mR, Nynäshamn.
  • WK Disabled Sailing 2005, Sönderborg, Denemarken.

 

Main Activites in 2004

  • Bondscoach 2.4mR
  • Finnklassentrainer
  • Europetrainer voor de Nederlandse Europe Klasse Organisatie
  • Trainer voor KNWV Topzeilen bij de Jeugdclinics en Finn Jeugd EK
  • Optimisttrainer voor Hoofdsteunpunt West tijdens de najaarstrainingen

 

Match guidance and coaching in 2004

2.4mR:

  • OCR Miami 2004
  • Hyères 2004
  • Open Zweedse Kampioenschappen in Göteborg
  • Kieler Woche
  • Open W.K. 2.4mR in Gävle, Zweden
  • Paralympic Games 2004 in Athene (bronzen medaille)

Finn:

  • E.K.Jeugd Finn, La Rochelle, Frankrijk.

 

Main Activities 2003

  • Bondscoach Laser-kernploeg
  • Star kernploegtrainer voor de handlings en technieken
  • Finnklassentrainer
  • Splashklassentrainer
  • Startrainer voor de Star K.O.
  • Europetrainer voor de Nederlandse Europe Klasse Organisatie
  • Trainer-coach voor KNWV Topzeilen bij de Jeugdclinics Medemblik, de Jeugdtoptraining Balk en de EK Star

 

Match guidance and coaching in 2003

  • Olympic Week Athene, Laserkernploeg
  • Hyères, Laserkernploeg
  • ONK Europe, Workum
  • Sparegatta, Laserkernploeg
  • ONK Splash
  • Open Week Europe, Mallorca
  • EK Europe, Mallorca, Spanje
  • WK Splash, Workum
  • EK Laser, Laserkernploeg, Split, Kroatië
  • EK Star, Cascaïs, Portugal

 

Main Activities 2002

  • Stagiaire ZWT voor KNWV Topzeilen bij kernploegen en trainingsgroepen en van de Kar Clinic
  • Trainer-coach voor KNWV Topzeilen bij Lasertrainingsgroep en de WK Finn Jeugd in Athene
  • Finnklassentrainer
  • Splashklassentrainer van de Splash Klasse Organisatie Nederland
  • Europetrainer voor de Nederlandse Europe Klasse Organisatie
  • Optimisttrainer voor de KwvL-najaarstrainingen A-1 buiten

 

Match guidance and coaching in 2002

  • Hyères 2002
  • Spa Regatta 2002
  • W.K. Splash 2002
  • ONK Splash, Amstelmeer
  • ONK Finn en ONK Finn Masters Medemblik

WedstrBegelCoaochVersoix1 

Han Beverwijk is the Coach4Sailing head trainer-coach.

Further information for people who don’t know me:

Han Beverwijk is training the FamedCoach4SailingTeam in the Optimist-class. He is a former Finnsailor and started fulltime professional training and coaching in 2002.
As a coach Han has succesfully coached a lot of sailors at European- and Worldchampionships in International classes (Optimist, Europe and Splash), Olympic Classes (Finn, Laser Standard, Laser Radial), "old Olimpic Classes" (Starboat-class) and Paralympic Classes (2.4 mR).

Han Beverwijk in 2019 :
This year are his main activity’s training- and coaching in Optimist, OK-dinghy,Laser Radial, Laser Standard, Laser 4.7, 2.4mR and Splash.

Garda15Coach01

Information about training and coaching by Coach4Sailing in 2019

The coaching and coaching in internatinal sailing-events is for all the single-handed dinghy's is for all nations.
All Optimist-, Laser-, Splash-, Finn-, OK Dinghy- and 2.4mR-sailors can subscribe for the coaching trainer-coach by Han Beverwijk.

Ask for information. We normally also train in the week before the races a small group by coach Han Beverwijk.

Please ask Coach4Sailing for further information and prices 


 


1coach4sailing drukken


Optipartslogo klein


 

 

 

 

 

 

 

 

 

We are Member of

Coach4Sailing worked for

Sponsor ons gratis!

SponsorKliks, gratis sponsoren!

Een activiteit van Coach4Sailing.nl